Profil

MicroWorld Technologies Inc. je předním světovým výrobcem bezpečnostních a antivirových řešení eScan, kterou zastupuje na Českém a Slovenském trhu firma Dataflex Security, s.r.o.

Základní informace

Firma MicroWorld se zabývá vývojem softwaru pro zabezpečení informací. Tento software poskytuje ochranu vůči současným i novým IT hrozbám. Náš software se dělí na produktové řady eScan a MailScan, které zahrnují antiviry, antispyware, zabezpečení obsahu, antispam a ochranu proti vniknutí do sítě. Se sídlem v USA a kancelářemi po celém světě, jsme reprezentováni partnery napříč zeměkoulí.

Společnost MicroWorld zahájila svou činnost v roce 1993 pod vedením dynamického podnikatele a technokrata, Govinda Rammurthyho. Od počátku jsme byli průkopníky ve vývoji produktů v oblasti zabezpečení informací a aktivními přispěvateli v boji proti složitým a vyvíjejícím se IT hrozbám.

Produkty společnosti MicroWorld pokrývají celé bezpečnostní spektrum, díky čemu nabízí jednotné řešení pro kompletní ochranu vašich informací. Jak léta plynula, MicroWorld postupně měnil podstatu zabezpečení informací díky vývoji inovativních technologií a produktů. Neustále poskytujeme futuristický bezpečnostní software pro počítače a to jak pro korporace a malé firmy, tak i pro domácnosti.

Klientela MicroWorld

Naše klientela zahrnuje vládní i obranné organizace, společnosti v telekomunikacích, IT, infrastruktuře, finančních a vzdělávacích institutech po celém světě. Několik bankovních a finančních institutů napříč světem využívá náš software pro ochranu kritických a citlivých dat. Naše produkty jsou také globálně využívány v několika školách, univerzitách, nemocnicích a u poskytovatelů zdravotní péče. eScan je také celosvětově prodáván přes velkoprodejce.

Ocenění

Produkty společnosti MicroWorld prošly několika přísnými testy a certifikáty řízenými renomovanými nezávislými hodnotiteli a dosáhly několika certifikátů a ocenění od nejprestižnějších testů, mezi kterými je nutno zmínit Virus Bulletin, AV-Test, AV – Comparatives, ICSA a PCSL laboratoře.

Zastoupení pro Českou a Slovenskou republiku

Výhradním exklusivním distributorem společnosti MicroWorld Technologies Inc. pro Českou a Slovenskou republiku je společnost Dataflex Security, s.r.o.

support@escanavtech.cz - Česká online podpora zdarma

Nevíte si s něčím rady? Stačí napsat Váš dotaz na výše uvedenou emailovou adresu.